חנות קעקועים בירושלים

לפני שאתם תוהים לגבי חנות קעקועים בירושלים כדאי שתדעו שכמו שלא פשוט להיות פשוט כך לא תמיד פשוט לעורר תשומת לב, למשוך את העיניים, לייצג משהו מסויים וכדומה. ישנם לקוחות שחשוב להם שהקעקוע יהיה במקום סולידי, שהוא יהיה מיניאטורי, אולי אפילו סמל קטן ומסויים והמטרה שלהם שזה יהיה  יותר ממוקד  עבורם, מאידך ישנם לקוחות אשר מעוניינים לחוות את יופיו של הקעקוע עם הכלל, לשדר עוצמה, ייחודיות ולהעביר אפילו מסרים דרך הקעקוע

הקעקועים שלנו

עוד מימי קדם חריטה על הגוף וקעקועים היו סוג של מסורת מוכרת ובדורנו המתפתח והמתקדם הקעקועים תפסו עוצמה גבוהה וביקוש נרחב יותר עם כל אמני הקעקועים שיש להם זיקה בתחום ולכל אחד מהם יש את הכישרון שלו. קעקועים שונים מצליחים לתפוס את תשומת הלב עקב פרמטרים שונים: הגודל שלהם, הויזואל והסגנון , האזור המבוקש וכדומה, לדוגמא קעקועי שרוול על היד במיוחד אם הולכים עם חולצות קצרות תופסות תשומת לב וסקרנות כי רוב העור מכוסה בקעקוע. ישנם כאלה שלוקחים את עניין הקעקועים קדימה ומקעקעים אפילו על פניהם או על כל הקרחת שלהם. סקינקס הינה חנות קעקועים בירושלים אשר פוגשת כמעט בכל יום ביומו סוגי אנשים שונים,  לכן אנו מבינים שלכל אחד יש את השאיפות שלו מהקעקוע ואת הרצונות האישיים שלו, אנו לא תבניתיים ולא מקובעים וזורמים עם הלקוח עד שהוא יוצא עם הקעקוע שהוא הכי מתחבר אליו ודואגים לרמת דיוק ועבודה איכותית במיוחד.

 

לדף קעקועים בירושלים לחץ כאן

 

 

 

מגיע לך לקבל קעקוע בדיוק כמו שחלמת

אם הנכם מעוניינים בקישוט גופכם עם קעקוע חדש מומלץ לבצע זאת אך ורק אצל אלו שלמדו סיימו קורס של קעקועים בצורה כמה שיותר מקיפה. מגיע לך לקבל קעקוע בדיוק כמו שחלמת ולהימנע מצויר של קעקוע לאחר הסקיצה שבחרת שנעשה בצורה שרלטנית, לא מסודרת ואפילו שיכולה לגרום לך להתאכזב שביצעת זאת.

אל תתפשר על פחות מהטובים ביותר אם אתה מתכוון להיכנס אל חנות קעקועים בירושלים כדאי כי  תבדוק על: העבודות הקודמות שלהם, תסתכל על סביבת העבודה אם היא נקייה ומטופחת, היחס האישי שלהם, אם יש להם קרמים שניתן לרכוש והם מיועדים למריחה לאחר שביצעת את הקעקוע, אם לא אהבת את הסקיצה או המיקום שלה על העור תבקש סקיצה חדשה לזה זה נועד.

סטודיו סקינקס היא חנות קעקועים בירושלים אשר דוגלת ביצירה של קעקועים: ברמה גבוהה, עם דיוק ללא פשרות, סבלנות וכמובן צוות המקעקעים שלנו מיומן, נעים ויוצר קעקועים מדהימים, אז אם חלמת על קעקוע חדש בוא להגשים אצלנו את החלום . סטודיו סקינקס חנות קעקועים בירושלים שדואגת לך עד כמה שאפשר לצאת עם חיוך והתלהבות חדשה. 

מחפשים מקעקעים מומלצים בירושלים לחצו על הלינק המצורף

 

הנחה מיוחדת למגיעים דרך האתר!

הציגו צילום מסך והשאירו פרטים לקביעת תור

לקוחות ממליצים

חנות קעקועים בירושלים עם מקעקעים יוצאי דופן 

לא רק בחירת הקעקוע היא מה שחשוב בעודכם מעוניינים לעשות קעקוע חדש, בטח חלק לא קטן ממכם כבר ממש רוצים להעלות את הקעקוע החדש שאתם מעוניינים לעשות דרך ה: אינסטגרם, פייסבוק, טוויטר ורשתות חברתיות אחרות על מנת להראות את הקעקוע החדש המוטבע על גופכם ולקבל עליו מחמאות, יחד עם זאת לא כדאי להיות פזיזים, אם אתם מחפשים חנות קעקועים בירושלים כדי לעשות קעקוע חדש או תיקון של קעקוע קיים ושינוי  כדאי שמעבר לדוגמאות שאתם רואים שתתחברו אל אמן הקעקועים,שהוא יהיה נעים, ייתן הסבר בסבלנות, ייתן לכם ייעוץ לגבי כל שאלה כדי שבאמת תרגישו אווירה ביתית, סטודיו סקינקס בחרה אל שורותיה מקעקעים מוכשרים, מיומנים אשר מבצעים את עבודתם נאמנה ובדיוק וכמובן שומרים על יחסי אנוש.

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

צריכים להתייעץ? מעוניינים בסקיצה?
הצוות שלנו עומד לרשותכם!

 סטודיו סקינקס היא חנות קעקועים בירושלים אשר צוות המקעקעים שם מצייר קעקועים מדהימים, מקוריים ובחרנו מקעקעים יוצאי דופן.אתם מוזמנים אלינו אל סטודיו סקינקס ליהנות מקעקוע שאתם מעוניינים ואנו מבטיחים לגרום לכם כמה שיותר ליהנות מהתוצאה. אם אתם מעוניינים לבדוק על חנות קעקועים בירושלים כדאי שתבדקו גם דרך הרשתות החברתיות, או אתר הבית אם יש להם : המלצות, ביקורות, דוגמאות, זמן הניסיון של המקעקעים, ניתן לשאול היכן הם למדו את התחום וכדומה. מומלץ אפילו לעשות ביקור במפתיע ולהיכנס אל חנות קעקועים בירושלים בכדי לבדוק את האווירה שם, אם אתם מתחברים לשירות, למקעקעים לעבודות, לראות אם הלקוחות מרוצים וכדומה. 

 

סטודיו לקעקועים בירושלים – SkinkS Tattoo