מכון קעקועים בירושלים

סטודיו סקינקס הינו מכון  קעקועים בירושלים אשר יש בו אמני קעקועים מיומנים בתחום, כל אחד מהם יודע לצייר קעקוע ברמה גבוה אך לכל אחד יש גם את הייחודיות והאמנות אשר מייצגת אותו כמקעקע. לעתים ניתן לפגוש קעקועים רבם על גופם של אנשים אשר שונים אחד מהשני, קעקוע באזור אחד יכול להיות קעקוע של חיה מסוימת, באזור אחר בגוף של טבע ואילו באזור אחר שם של אדם או משפט המעביר מסר.

הקעקועים שלנו

קעקועים לעתים נעשים גם בזמנים שונים ונבחרים על פי התחושה באותה העת  אז לפני שאתם מגיעים אל מכון קעקועים בירושלים ניתן  לבקש לראות את העבודות  או לחפש דרך הרשת קעקועים שונים. אם בא לכם להיכנס ולהתרשם ממגוון קעקועים של מכון קעקועים בירושלים ניתן להציץ אצלנו באתר או להגיע אלינו עצמאית. לפניכם מספר סגנונות או דוגמאות שניתן לבקש שיקעקעו אותם על גופכם:

מעוניינים לעשות קעקוע בירושלים? לחצו כאן

 

 

 

 

היתרונות של מקעקעים מומלצים בירושלים

 

 

קעקועי תלת מימד- קעקועים אשר בדרך כלל מושכים מאוד את תשומת לבם של הנתקלים בו, ההרגשה היא ממש כמו בסרט תלת מימד והוא גורם לסקרנות גדולה יותר וזה ממש נראה כמו אשליה אופטית.אמני הקעקועים של מכון קעקועים בירושלים סטודיו סקינקס יכולים לצייר לכם קעקוע תלת מימד מרהיב במיוחד. 

 

קעקועי קומיקס מגניבים – אוהבים קומיקס? מתחברים לטקסטים ואל הציורים שלהם? בתקופה האחרונה קעקועי קומיקס "תפסו מקום של כבוד "אצל רבים מהנשים אשר אוהבות לקעקע על גופם קעקועי קומיקס מיוחדים, צבעוניים ומגניבים במיוחד. 

 

קעקועים של טבע וחיות – הרבה אנשים אוהבים להטביע חותם על האופי שלהם דרך קעקועי חיות שונים ואפילו לתעד את המזל שלהם מתוך גלגל המזלות כמו: שור, גדי, אריה, טלה וכדומה. כל אדם מתחבר לחיה שונה ויש כאלה שאפילו מקעקעים את החתול או הכלב שלהם. גם לטבע יש את העוצמה משלו וניתן לצייר קעקועים שמעוררים השראה, מציפים רגש וכדומה כמו חצי ירח וכוכבים, שמש עם עננים אשר מסתירים חלק ממנה, נהר, פרחים וכדומה.

 

קעקועים של אהבה – זוגות רבים בין אם הם סטרייטים ובין אם לא מגיעים יחדיו אל מכון קעקועים בירושלים על מנת לתעד את אהבתם בטקסט של אהבה או ציור של אהבה ועושים ביחד את הקעקוע. כבר שנים רבות שאחד מהמנהגים של אוהבים רבים וחובבי קעקועים לעשות קעקוע ביחד. ניתן ליצור טקסטים ביחד עם סמל אהבה מיוחד כמו" באשר תלכי אלך" מצאתי את שאהבה נפשי" קעקוע של שם בן הזוג  קעקועי חץ וקשת לדוגמא על יד אחת קעקוע של חץ עם מלאך   ועל היד של הבן הזוג קעקוע של קשת . ניתן להגיע אלינו אל סטודיו סקינקס ונראה לכם דוגמאות של טקסטים, קעקועים וסמלים מהממים המתאימים לזוג או לתיעוד האהבה. 

 

קעקועים של דמויות ידועות – אם חיפשתם מכון קעקועים בירושלים שיש בו מקעקעים עם ראש יצירתי במיוחד ויודעים לצייר קעקועים גם של אנשים ידועים ודמויות מפורסמות סטודיו סקינקס גאה לאפשר לכם זאת עם המקעקעים המעולים שלנו. רבים מהלקוחות שלנו מגיעים על מנת שנקעקע על גופם דמויות מפורסמות ומעוררות השראה עבורם כגון: כדורגלנים, זמרים, ציירים מוכשרים, אנשים שעשו שינוי בעולם  וכדומה. ניתן לבחור תמונה של מפורסמים רבים דרך הרשת ולאחר הסקיצה נתחיל עם עבודת חריטה על גופכם בצורה מושקעת ביותר. 

 

קעקוע של שמות הילדים או ההורים  – הורים רבים מגיעים אלינו על מנת לחרוט על גופם את שמות הילדים שלהם ואם נולד ילד נוסף בברכה מצרפים גם את שמו, לדוגמא צמיד רחב על היד ולאורכו שמות הילדים. ילדים הם יקרים מאוד ולכן הורים אשר מתגאים ביצירת הבריאה שהם הביא לעולם מקעקעים על גופם את שמותיהם. גם ילדים אשר מעריכים מאוד את הוריהם והם רוצים לנצור אותם בלבם רושמים את שמות ההורים או אחד מהם. המקעקעים של  מכון קעקועים בירושלים סטודיו סקינקס ישמחו לקעקע על גופכם בצורה מרשימה ביותר ועל פי בחירתכם האישית,  את השמות של  יקיריכם  והקרובים שלכם. 

 

מחפשים מקעקעים בירושלים לחצו כאן

הנחה מיוחדת למגיעים דרך האתר!

הציגו צילום מסך והשאירו פרטים לקביעת תור

לקוחות ממליצים

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

צריכים להתייעץ? מעוניינים בסקיצה?
הצוות שלנו עומד לרשותכם!

לסיכום 

 

צירפנו לכם רק חלק מהדרישות השונות של לקוחות רבים, אנו מודעים שיש לחלק מכם כנראה  בחירה אחרת לחלוטין לגבי הקעקוע שאתם מתכוונים לעשות ואולי בא לכם לבצע בעצמכם ציור אומנותי בכדי שהמקעקעים המוכשרים שלנו יקעקעו זאת על גופכם. אתם מוזמנים באהבה אל סטודיו סקינקס מכון קעקועים בירושלים אשר המקעקעים שם זורמים עם הראש שלכם ונבצע את הקעקוע על פי דרישתכם וכמובן נשמח לסייע ולייעץ לגבי כל קעקוע שאתם תוהים לגביו.