מקעקעים בירושלים

אם נדבר גלויות אז לכל אדם באשר הוא בתחום הקעקועים יש לו את הקסם האישי שלו, הייחודיות שלו והכישרונות שלו. ניתן למצוא מקעקעים בירושלים שיש להם את הקו הספציפי שלהם ואת המיומנות של סגנון ציור ספציפי אשר לקוחות יותר מתחברים אליו לדוגמא: קעקועי תלת מימד,קעקועי קומיקס וכדומה.

הקעקועים שלנו

 ירושלים היא עיר גדולה ורחבת היקף עם אוכלוסיה רבה ולכן היכולת למצוא מקעקעים בירושלים היא אינה מורכבת, יחד עם זאת צריך להתחבר אל המקעקע עצמו ואל הציורים שלו וכמובן לאמנות שלו. חיפשתם  מקעקעים בירושלים שיש להם ייחודיות ומיומנות בסגנון ציור שאתם הכי מתחברים אליו? ככל הנראה שדרכנו בסטודיו סקינס תוכלו למצוא את המקעקעים הללו. סטודיו סקינקס פוגשת כבר במשך שנים רבות סוגי לקוחות שונים וכל אחד עם הנישה שהוא אוהב בתחום הקעקועים ועם הקו האישי שהוא נלהב ומתחבר אליו  ולכן אנו מחזיקים מקעקעים סופר מוכשרים שלכל אחד יש לו את הייחודיות שלו וחלקם אמנים כמעט בכל סוגי הציורים. תבקשו מאיתנו מבעוד מועד דוגמאות של קעקועים שונים או שתציצו באתר ותראו מגוון רחב של  אמנות הציור וסגנונות שונים. מחפשים מקעקעים בירושלים שלצייר קעקוע  זה בנשמה שלהם? שלהחזיק מחט ולצייר עמה על גוף האדם זה עבורם כמו אוויר לנשימה? תגיעו אלינו לסטודיו סקינקס ונשמח לסייע לכם בבחירת קעקוע מיוחד עבורכם. 

 

מחפשים מכון לקעקועים בירושלים? לחצו כאן

 

מקעקעים בירושלים סבלניים ומדוייקים 

אולי יצא לכם אי פעם לעשות כבר קעקוע מסויים שפחות הצלחתם להתרשם  ממנו כי העבודה כנראה הייתה לא הייתה מדוייקת, אי הקפדה על קווי הציור, הרגשה כי הקעקוע מטושטש וכדומה. חשוב לדעת כי אם בין הפרמטרים החשובים כאשר בוחרים מקעקעים זה נושא הסבלנות, לעתים הקעקוע יכול להיות באזור ספציפי בגוף שהוא יותר רגיש ואז זה יכול להיות מעט לא נעים, או הרגשת עקצוץ וחוסר סבלנות או עשיית קעקוע בזמן קפיצה של הגוף  יכול להוות מכשול, אבל אצלנו בסטודיו סקינקס  יש צוות סבלני, מבין עניין, מכיל אנו מקפידים על עבודה מדויקת והכי חשוב לנו  שתצאו מרוצים כי השם שלנו עומד לפנינו.

 

 אם אתם מעוניינים למצוא מקעקעים בירושלים שיש להם מלא זיקה בתחום, עובדים בצורה מסודרת, נקייה ועם סבלנות אנו ממליצים לכם להגיע אלינו וליהנות מיחס אישי וקעקוע חדש אשר מצויר ברמה גבוהה מידי אמנים שונים שלנו או מקעקעים קבועים ומוכשרים במיוחד. 

הנחה מיוחדת למגיעים דרך האתר!

הציגו צילום מסך והשאירו פרטים לקביעת תור

לקוחות ממליצים

מקעקעים בירושלים המיומנים בקעקועי שרוול  

בשנים האחרונות קעקוע שרוול הוא אחד מן הביקושים הגבוהים של לקוחות רבים. השרוול יכול להיות מכף היד ועד הכתף כמעט או רק חצי מאזור היד. קעקוע שרוול מושך בדרך כלל תשומת לב ולרוב נוהגים לעשות אותו בצבע אחיד כמו שחור עם נגיעות קטנות של גוונים אחרים באזורים שונים. קעקוע שרוול הוא בדרך כלל מאוד בולט ויש כאלה שעושים אותו גם על מנת להסתיר פגמים שונים בעור או צלקות.

 ישנם מקעקעים בירושלים אשר מציירים  קעקועי שרוול מדהימים ומהפנטים במיוחד. קעקועי שרוול ארוכים בדרך כלל אורכים זמן רב יותר ולעיתים צריך להגיע כמה פעמים על מנת לסיים את האמנות מהסוג הזה. אם אתם מעוניינים כי מקעקעים בירושלים אשר יש להם רזומה רב ועבודות נפלאות של קעקועים יעשו לכם קעקוע שרוול, תכנסו אל סטודיו קינקס ותתרשמו מהעבודות המרשימות של ה"מקעקעים האלופים שלנו"

עידכונים מהאינסטגרם שלנו

צריכים להתייעץ? מעוניינים בסקיצה?
הצוות שלנו עומד לרשותכם!

התאמה מושלמת של קעקועים לגוף 

 

לעתים קורה מצב שיש קעקועים רבים באזור ספציפי בגוף ויכול להיות שקעקוע נוסף יאבד את הייחודיות שלו ולא ישימו לב אליו, כאשר אתם מגיעים לסטודיו סקינקס אנו בין היתר גם מסבירים על היכן ניתן לבצע את הקעקוע ומאיזו סיבה, כמובן שההחלטה בסופו של יום היא רק שלכם. אם אתם מחפשים מקעקעים בירושלים שיש להם הבנה עמוקה בתחום, רזומה עשיר וכאלה המבצעים קעקוע עם התאמה מושלמת לגוף אנו נשמח שתגיעו אלינו כדי שנצייר לכם קעקוע בצורה איכותית  מחפשים מקעקעים בירושלים שיתנו לכם הסבר על קעקועים שונים? שיבצעו התאמה נפלאה לגופכם עם הקעקוע שבחרתם? ניתן להתקשר אלינו  מבעוד מועד דרך דף צור  על מנת להתייעץ עמנו או להגיע אלינו ישירות אל סטודיו סקינקס

 

הדף נכתב על ידי סטודיו לקעקועים בירושלים Skinks Tattoo